Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Chcem dostávať​ NOVINKY e-mailom
 
 

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. MOTOROVÉ OLEJE
  3. SAE 0W-40
  4. Mobil 1 TURBO DIESEL 0W-40 4L

Mobil 1 TURBO DIESEL 0W-40 4L

Syntetický motorový olej

Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel je vysoko výkonný TOP syntetický motorový olej, zaručujúci vynikajúcu ochranu všetkých typov dieselových i benzínových moto... celý popis
Dostupnosť
do 1 dňa
Cena bez DPH
33,57 EUR
40,28 EUR
4L
Číslo produktu:B5007137
Kompletné špecifikácie
Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel je vysoko výkonný TOP syntetický motorový olej, zaručujúci vynikajúcu ochranu všetkých typov dieselových i benzínových motorov používaných v osobných automobiloch, ľahkých nákladných a malých úžitkových vozidlách. Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel je vhodný najmä pre vysoko výkonné motory s turbodúchadlom pracujúce vo veľmi náročných podmienkach. Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel je tvorený základovým olejom vyrobeným unikátny, tzv “trisyntetickou” technológií a systémom aditív, ktoré zaisťujú vynikajúcu ochranu a vysokú výkonnosť oleja. Jedinečná viskozitnej trieda 0W-40 umožňuje rýchlejšie prietok oleja motorom a tým zaisťuje mimoriadnu úroveň ochrany motora v kritickom momente štartu (kedy dochádza k najväčšiemu opotrebovaniu motora). Aj pri teplote bod -54 o C zostáva oleja tekutý, tým zaručuje vynikajúcu ochranu aj v najnáročnejších podmienkach hlboko bod bodom mrazu. Okrem veľmi jednoduché štartovateľnosti za nízkych teplôt umožňuje olej Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel svojou viskozitnej triedou SAE 40 takisto prevádzku pri vysokých teplotách. Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel znižuje zaťaženie životného prostredia a umožňuje zníženie spotreby paliva. Spĺňa novú špecifikáciu pre zníženie spotreby paliva ILSAC GF-2, ktorá je posledná špecifikácií vytvorenú japonskými a americkými výrobcami pre nízkoviskózna motorové oleje s nízkym obsahom fosforu. Mobil 1 0W-40 Turbo Diesel sa stal prvým na trhu dostupným produktom, ktorý spĺňa európsku špecifikáciu ACEA a zároveň požiadavky amerických a japonských výrobcov (ILSAC GF-2), čo umožňuje jeho použitie v mnohých typoch vozidiel.
Tovar zaradený v kategóriách
Nenašli ste svoj diel ?

Ponúkame aj predaj náhradných dielov za bezkonkurenčné ceny !!! Neváhajte nás osloviť a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru !!! 

Formulár pre nové diely

Mapa

Pred osobným odberom volajte na číslo 0944329553

Novinky

Teraz už aj dovoz použitých autodielov. Vyplňte jednoduchý formulár v sekcí autodiely-formuláre alebo nám jednoducho zavolajte.

Formulár pre použité diely

Kontakt
+ 421 950 429 692
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.