Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Chcem dostávať​ NOVINKY e-mailom
 
 

 

 

 

 

 

 

 1. Úvod
 2. ZIMNÉ PNEU
 3. 15"
 4. APOLLO Alnac 4G Winter 185/60 R15 84T

APOLLO Alnac 4G Winter 185/60 R15 84T

Alnac 4G Winter

Spotreba paliva E , záber za mokra C , hluk/dB - 2(68dB)   Firma Apollo Vredestein B.V. patrí do spoločnosti Apollo Tyres Ltd a sídlo má v Indii v m... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie 14.07.2020 do 1:00. Objednajte dnes do 20:00
44,96 EUR
37,47 EUR
bez DPH
ks
 • Kompletné špecifikácie
 • APOLLO Alnac 4G Winter 185/60 R15 84T
  APOLLO Alnac 4G Winter 185/60 R15 84T
  Skladom
  44,96 EUR
  37,47 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Spotreba paliva E ,

záber za mokra C ,

hluk/dB - 2(68dB)

 

Firma Apollo Vredestein B.V. patrí do spoločnosti Apollo Tyres Ltd a sídlo má v Indii v meste Gurgaon. Spoločnosť Apollo Tyres má výrobné závody v rôznych krajinách sveta, medzi ktoré patria India, Južná Afrika a Holandsko. V Holandskom meste Enschede sa navrhujú, vyrábajú a predávajú tieto vysokokvalitné pneumatiky. Firma má ďalšie rozsiahle siete pracovísk v Európe a Severnej Amerike, ktoré predávajú tieto pneumatiky.

Emile Louis Constant Schiff sa stal majiteľom spoločnosti Nederlandse Guttapercha Maatschappij v meste Delft dňa 6.11.1980. Bol predchodcom spoločnosti Apollo Vredestein. Táto spoločnosť sa neskôr v roku 1909 presťahovala do mesta Loosduinen a premenovala sa na NV Rubberfabriek Vredestein. V tom období sa spoločnosť zaoberala zo všetkými druhmi výrobkov z gumy a vyrábala aj podpätky, tenisové loptičky, podlahoviny a dokonca aj futbalové lopty do telocviční.

13.9.1934 vypukol veľký požiar v meste Loosduinen, ktorý zachvátil prevažnú väčšinu továrne. Jej obnova bola veľmi rýchla a následne sa založila v meste Doetinchem aj nová továreň na bicyklové pneumatiky.

Roku 1946 v spolupráci s americkou spoločnosťou B.F. sa založila nová továreň NV Nederlandsch-Amerikaansche Autobanden-fabriek Vredestein v meste Enschede Goodrich. Táto továreň bola vlastníkom viac než 20% akcií. O rok neskôr pán Schiff dal vystavať závod v Enschede. V roku 1962 sa spoločnosť začala rýchlo rozrastať, práve keď došlo k fúzii so spoločnosťou N.V. Rubberfabrieken Hevea v Raalte. Neskôr v roku 1971 sa spoločnosť stala súčasťou spoločnosti B.F. Goodrich a výrobky Vredestein sa začali predávať až v 125 krajinách sveta.

Značka Vredestein sa v 70. rokoch minulého storočia začala viac zameriavať na osobné automobily, poľnohospodárstvo, priemysel a dvojkolesové stroje. Ropná kríza v tomto období vyústila aj do mnohých odvetví výroby pneumatík. Holandsko prevzalo 49 % akcií spoločnosti Vredestein v roku 1976 .Ďalšie dve percentá získala nadácia Stichting tot Voortzetting van Vredestein (Nadácia za zachovanie značky Vredestein). Zvyšných 49% , ktoré ešte ostali firma Vredestein neskôr predala spoločnosti B.F. Goodrich za symbolickú cenu.

Spoločnosť si od štátu získali traja holandský investori začiatkom 90. rokov. V roku 1995 vypracovali detailný strategický plán aby sa zrýchlil vývoj výrobkov, a na základe tohto koncom 90. rokov minulého storočia došlo k nadviazaniu spolupráce s talianskym návrhárom Giorgettom Giugiarom. Jeho svetová tlač bola zameraná na automobilizmus a v roku 1999 bol vyhlásený za návrhára storočia. Preslávil sa návrhmi ako Volkswagen Golf I, BMW M1, Maserati 3200 GT a Alfa Romeo Brera. Toto partnerstvo bolo pre spoločnosť Vredestein novým krokom a pneumatiky najvyššej kvality dostali jedinečný charakter od špičkového talianskeho návrhára.

V roku 2009 dostala spoločnosť nový názov Apollo Vredestein BV vďaka akvizícii s indickou spoločnosťou Apollo Tyres Ltd. Hlavná časť výroby sa sústreďovala do Enschede a vďaka veľkým investíciám posledných rokov sa výrobná kapacita v Holandsku neustále zväčšuje. Každý rok sa vyrobí vyše šesť miliónov letných, zimných a celoročných pneumatík a taktiež aj celý rad kvalitných pneumatík pre poľnohospodárske stroje, ktorými sa dopĺňa výroba v Indii. V špecializovaných spoločnostiach východnej Ázií sa vyrábajú pneumatiky pre dvojkolesové stroje a priemyselné využitie. Prístup spoločnosti Vredestein sa vďaka akvizícií spoločnosťou Apollo Tyres Ltd zlepšila aj na ázijských a blízkovýchodných trhoch.

V dnešnej dobe táto spoločnosť je zamestnávateľom viac ako 1700 pracovníkov a má výborné postavenie aj v Európe, Spojených štátoch a v Kanade so štrnástimi predajnými organizáciami v osemnástich krajinách sveta.

Prevažnú väčšinu nášho obratu dosahujeme mimo Holandska. Časť našich produktov sa vyrába pod dohľadom v partnerských spoločností v Indii a Thajsku. Vďaka tomu sme sa pevne uchytili na trhu aj v krajinách stredného východu. Citlivá interakcia s náročným trhom si od našich 1 800 zamestnancov vyžaduje tímového ducha, kvalitu a flexibilitu. Ich prístup zameraný na výsledky je tou pravou silou spoločnosti Apollo Vredestein.

Tovar zaradený v kategóriách
Nenašli ste svoj diel ?

Ponúkame aj predaj náhradných dielov za bezkonkurenčné ceny !!! Neváhajte nás osloviť a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru !!! 

Formulár pre nové diely

Mapa

Pred osobným odberom volajte na číslo 0944329553

Novinky

Teraz už aj dovoz použitých autodielov. Vyplňte jednoduchý formulár v sekcí autodiely-formuláre alebo nám jednoducho zavolajte.

Formulár pre použité diely

Kontakt
+ 421 950 429 692
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.